http://www.retrolia.com/logo.pngRetroliahttp://shop.retrolia.com <![CDATA[Britten krijgen Gandhi-munt]]>Mon, 03 Aug 2020 03:40:47 GMT <![CDATA[Het virus heeft ook de dollar klein gekregen]]>Tue, 04 Aug 2020 01:25:00 GMT <![CDATA[Archeologen bekijken bouwterrein voor “Albert Heijn” (Tienen)]]>Sun, 02 Aug 2020 12:51:00 GMT <![CDATA[Beter na corona: ander geld]]>Wed, 08 Jul 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Krijgen de dollarsceptici ooit een keer gelijk?]]>Mon, 03 Aug 2020 19:45:00 GMT <![CDATA[Bitcoin breekt jaarrecord: tijd voor een nieuwe explosie?]]>Mon, 03 Aug 2020 08:47:57 GMT <![CDATA[Betaalapp Piek start 'Wissel je munten'-actie]]>Mon, 13 Jul 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Bitcoin als collector's item: er zijn nog 20.900 Casascius coins in omloop]]>Tue, 14 Jul 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Guardia civil waarschuwt voor valse een en twee euromunten]]>Tue, 07 Jul 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Hoe boort u het best een goudader aan?]]>Fri, 31 Jul 2020 21:25:01 GMT <![CDATA[Drie jongemannen opgepakt die verdacht worden van "grootste hack ooit bij Twitter", hoofdverdachte is 17]]>Fri, 31 Jul 2020 21:33:00 GMT <![CDATA[Eric (70) verzamelt gevonden schatten op straat tijdens zijn werk als straatschoonmaker: “Tussen de peuken en de etensresten, vind je ook parels”]]>Thu, 30 Jul 2020 09:49:00 GMT <![CDATA['Lokaal geld zorgt voor (meer) economische gelijkheid']]>Fri, 31 Jul 2020 09:00:40 GMT <![CDATA[Financiële markten nemen Turkije onder vuur]]>Fri, 31 Jul 2020 01:13:44 GMT <![CDATA[XRP stijgt hoger met drie bullish signalen]]>Thu, 30 Jul 2020 09:38:00 GMT <![CDATA[Pompliano legt uit: Wat is bitcoin en waarom is het belangrijk?]]>Sat, 01 Aug 2020 08:48:38 GMT <![CDATA[10 vakantievragen aan Frederik Vandermarliere | Netto]]>Sun, 02 Aug 2020 08:02:18 GMT <![CDATA[Op deze datum wordt bitcoin 100.000 dollar, maar altcoins gaan het nog beter doen]]>Wed, 29 Jul 2020 17:03:26 GMT <![CDATA[Gratis taxatiedag voor munten, biljetten en goud]]>Thu, 09 Jul 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Goud nog nooit zo duur]]>Tue, 28 Jul 2020 01:25:00 GMT <![CDATA[Handel in postzegels en munten is geen bron van inkomen]]>Tue, 07 Jul 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Feest voor bitcoin, miners verkopen 35% meer dan ze creëren]]>Mon, 03 Aug 2020 08:02:26 GMT <![CDATA[Vaticaan plaatst oude manuscripten en incunabelen online]]>Sat, 01 Aug 2020 09:02:22 GMT <![CDATA[Welke vreemde munten zijn uw dure euro's waard?]]>Mon, 08 Jun 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Geld moet rollen]]>Fri, 31 Jul 2020 08:13:08 GMT <![CDATA[Ripple (XRP) koers stijgt met 40% in 1 week tijd]]>Mon, 03 Aug 2020 20:17:00 GMT <![CDATA[Bitcoin tikt zelfs de $11.000 aan, dominantie blijft groeien]]>Tue, 28 Jul 2020 07:52:00 GMT <![CDATA[Chainlink (LINK) onder vuur. Is deze cryptomunt een scam?]]>Sat, 25 Jul 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Cryptomunt bitcoin is ruim $200 miljard waard]]>Sat, 01 Aug 2020 11:38:58 GMT <![CDATA[Traders verlaten Litecoin – investeerders hamsteren de munt juist]]>Thu, 09 Jul 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Hoe presteerde de Bitcoin (BTC) deze maand? Wij vergelijken...]]>Fri, 31 Jul 2020 16:06:12 GMT <![CDATA[Rock Werchter 2021 | Festivalnieuws en Geruchten – Festileaks.com]]>Fri, 31 Jul 2020 13:18:48 GMT <![CDATA[Ethereum oprichter waarschuwt voor risico’s smart contracts bij DeFi]]>Wed, 29 Jul 2020 07:15:17 GMT <![CDATA[Aan de haal met waardeloze munten]]>Sun, 23 Feb 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[Technische Analyse: Binance Coin stijgt met 224% na coronacrash, nu op weg naar 21,30 dollar]]>Wed, 29 Jul 2020 14:56:38 GMT <![CDATA[Handelaars die rosse munten weigeren: in strijd met de wet of niet?]]>Fri, 29 Nov 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Roosendaalse brouwerijen slaan handen ineen en presenteren lockdown-bier Bockdown]]>Sun, 02 Aug 2020 06:00:43 GMT <![CDATA[Uitspraak Financial Fair Play: 200 miljoen op het spel voor Man City]]>Tue, 07 Jul 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Politie HANO waarschuwt voor vreemde munten die op 2 euro lijken]]>Fri, 31 Jan 2020 08:00:00 GMT <![CDATA["Vertrouwen van beleggers in 'papieren' munten steeds meer onder druk": Onze geldexpert vertelt wat u moet weten over investeren in goud]]>Wed, 27 May 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Centrale banken effenen pad voor eigen digitale munt]]>Tue, 21 Jan 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[Eric Bosman: 'Ik doe niet mee aan de rage van de virtuele munten']]>Sun, 22 Dec 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Eeuwenoude munten en speld gevonden op akkers in Valmeer]]>Mon, 02 Mar 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[Goudprijs stijgt steeds verder | Financieel | Telegraaf.nl]]>Tue, 28 Jul 2020 05:00:17 GMT <![CDATA[Goedemorgen Bitcoin: Fysieke munten ter waarde van 1 tot 1.000 BTC]]>Sun, 10 May 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Jonge ondernemer investeerde al miljoen euro in digitale munten... met andermans geld: “Ook bitcoins kunnen in een kluis”]]>Fri, 13 Mar 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[James Bond krijgt zijn eigen gouden munt]]>Mon, 02 Mar 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[Inbrekers dringen huis binnen langs dakraam en stelen gouden munten en juwelen in Michelbeke]]>Sun, 21 Jun 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[NGRAVE start voorverkoop veilige portefeuille voor digitale munten]]>Tue, 26 May 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Een verzameling munten]]>Mon, 06 Apr 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Fysieke Bitcoin munten van 1 tot 1.000 BTC. Wat is een Casascius coin?]]>Sat, 09 May 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Bijna geen verschil: politie waarschuwt voor Venezolaanse munt die héél hard op munt van 1 euro lijkt]]>Wed, 31 Jul 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Vaticaan brengt herdenkingsmunt uit voor Beethovenjaar 2020]]>Sun, 31 May 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Is er kans op een Bitcoin sell-off? Wij analyseren de marktontwikkelingen]]>Wed, 29 Jul 2020 16:06:16 GMT <![CDATA[De 10 beste Android games die je op dit moment gratis kunt spelen]]>Sat, 01 Aug 2020 07:02:15 GMT <![CDATA[Nieuwe Britse munt ter ere van rockband Queen]]>Mon, 20 Jan 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[Roger Federer krijgt eigen Zwitserse munten]]>Mon, 02 Dec 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[De 7 beste Crypto Lending platformen met hoogste rentes]]>Tue, 28 Jul 2020 12:35:00 GMT <![CDATA[Kerkhofmuur, kelder, munten en skeletten ontdekt en archeologen graven nog zeven weken in centrum van Kruishoutem]]>Thu, 04 Jun 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Focus op de roebel, een munt die schitterde in 2019]]>Wed, 11 Dec 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Goudkoorts jaagt prijs op in crisistijd: wat maakt goud zo bijzonder?]]>Mon, 27 Jul 2020 15:39:00 GMT <![CDATA[Welke bankenapp past bij u? | Netto]]>Sat, 01 Aug 2020 03:01:53 GMT <![CDATA[Nieuwe herdenkingsmunt voor Brexit vrijgegeven (en ditmaal m...]]>Sun, 26 Jan 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[Cardano presteert beter dan 98 crypto-munten na bevestiging "nieuw tijdperk"]]>Fri, 29 May 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Covid-19 Impact on – Global supermarkt Lockers Market 2020 Industry Research, Delen, Trend, Industrie grootte, prijs, Future Analysis, Regional Outlook onderzoeksrapport van 360 Market Updates]]>Sun, 02 Aug 2020 19:30:00 GMT <![CDATA[Bijna 1.600 gouden munten gestolen uit Mexicaanse overheidsfabriek, met waarde van liefst 1,8 miljoen euro]]>Tue, 06 Aug 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Herdenkingsmunt brexit vrijgegeven... nu met juiste datum]]>Sun, 26 Jan 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[FIFA 20: Zó kan je héél snel en simpel munten verdienen in FUT (VIDEO)]]>Fri, 20 Sep 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Kom te voet of met fiets naar school en verdien digitale munten: Schelle start met beloningssysteem Buck-e voor leerlingen]]>Mon, 25 Nov 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Marokko: activist betaalt boete van 10.000 dirham met munten van 50 cent]]>Wed, 10 Jun 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Nieuwe muntpersen voor Duitse munt • Metaal Magazine]]>Fri, 10 Jan 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[Dit gebeurt er echt met de munten die je in de fontein gooit]]>Wed, 22 Jan 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[Franks Filmtip: 'De kinderziel wordt, net als in het boek, niet gespaard']]>Thu, 30 Jul 2020 18:52:00 GMT <![CDATA[Ethereum & Tezos starten nieuwe week als best presterende munten]]>Mon, 20 Apr 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Los jij onze maandagpuzzel op? Deze klassieker zet bijna iedereen op het foute spoor]]>Mon, 26 Aug 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Herdenkingsmunten leveren IFFM 80.000 euro op voor vernieuwi... (Ieper)]]>Tue, 12 Nov 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Bityard]]>Wed, 29 Jul 2020 08:25:29 GMT <![CDATA[Wordt onderzocht: fietshelm op en je verdient digitale munten]]>Fri, 25 Oct 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Goud blinkt weer]]>Thu, 16 Jan 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[Beginnen met bitcoin is makkelijker dan ooit | Metro]]>Thu, 16 Jul 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[PlanB: Bitcoin is perfect op weg naar de $100.000]]>Sat, 01 Aug 2020 18:50:50 GMT <![CDATA[Munten van olie-exportlanden onderuit]]>Mon, 09 Mar 2020 07:00:00 GMT <![CDATA['Bitcoin (BTC) en andere virtuele munten brengen ons in valuta-oorlog']]>Tue, 10 Dec 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Het is tijd voor ander geld]]>Wed, 01 Jul 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[1200 jaar oude schat aan gouden munten gevonden bij opgravingen in Yavneh]]>Tue, 31 Dec 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Coronacrisis duwt waarde cryptomunten omhoog]]>Fri, 20 Mar 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Duizenden Brexit-munten omgesmolten vanwege uitstel | NOS]]>Tue, 29 Oct 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Verrassend: top & flop crypto munten van april en dit jaar]]>Fri, 01 May 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Waarom steeds meer bedrijven Facebooks digitale munt libra laten vallen]]>Mon, 28 Oct 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Jarenlange celstraf voor Britse schattenjagers omdat ze historische vondst voor zich hielden]]>Sat, 23 Nov 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Zeldzame munt koning Edward VIII verkocht voor ruim miljoen euro]]>Fri, 17 Jan 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[Wat kunt u doen met uw overbodige eurocentjes?]]>Sat, 30 Nov 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Herdenkingsmunt voor 75 jaar vrijheid: met koning zónder baard]]>Thu, 30 Apr 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Centrale banken counteren bitcoin en libra met eigen cryptomunten]]>Wed, 24 Jun 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Rally voor Bitcoin en Altcoins, Ethereum presteert beter dan de belangrijkste munten]]>Thu, 16 Apr 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Vanaf 1 december móéten handelaars cashbetalingen naar 5 cent afronden: is dit het einde van 1 en 2 centen?]]>Fri, 15 Nov 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Schat aan oude munten gevonden in kelder van joods getto in Hongarije]]>Sun, 21 Jul 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Voorbij de corona-cadeaubon: tijd voor gemeenschapsmunten]]>Thu, 07 May 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[Bitcoin centraal? Deze 18 centrale banken ontwikkelen eigen digitale munt]]>Fri, 27 Dec 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Bitcoin is bij erfenis munt als elke andere munt]]>Mon, 26 Aug 2019 07:00:00 GMT